O firmie

Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu odwiertów pod studnie głębinowe. W 2004 roku przenosząc naszą działalność z Niemiec do Polski zarejestrowaliśmy firmę pod nazwą Eurocontract Sp. z o.o. Obecnie wykonujemy usługi tylko na terenie województwa pomorskiego. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt umożliwia nam szybką realizację zleceń często w trudno dostępnych miejscach.

Coraz więcej świadomych i zorientowanych klientów zleca właśnie nam wykonanie studni wiedząc, że to nie "cena za metr" jest jedynym czynnikiem wpływającym na koszt usługi i nie można tego przyjąć za jedyne kryterium wyboru firmy.

Liczy się również fachowość wykonania, porządek i dobre materiały użyte w trakcie prac. Nie bez znaczenia są również inne zasady jakimi się kierujemy:

- klient powinien mieć możliwość zmierzenia głębokości studni tak aby wiedział że płaci za to co faktycznie jest wykonane;
- jedna ekipa powinna pracować tylko na jednej budowie do czasu jej zakończenia aby wykonać prace szybko i bezbłędnie;
- żadnych opłat za nieudane odwierty;
- nie przerywamy niespodziewanie prac i nie podnosimy cen w trakcie realizacji gdy okazuje się, że warunki geologiczne są gorsze od założonych wcześniej.
- dysponujemy własnym zasilaniem i nie wymagamy energii elektrycznej u klienta;
- zawsze udzielamy gwarancji na usługę;

Powyższe zasady przestrzegane od początku działalności firmy sprawiły, że jesteśmy często polecani jako "pewna firma".